ZESPÓŁ - PRoject Health

lider w nauczaniu pierwszej pomocy
Przejdź do treści
PROFESJONALNY ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH
______________________________

Zespół – najważniejsi są ludzie!

Jesteśmy młodym, dynamicznym i kreatywnym zespołem doświadczonych ratowników medycznych. Przez lata pracy w systemie Ratownictwa Medycznego dostrzegliśmy obszary, które wymagają pilnej poprawy, niekiedy wręcz rewolucji. Mamy satysfakcję z codziennego ulepszania systemu, który ratuje życie. Pracujemy z każdym ogniwem łańcucha przeżycia – od świadków zdarzenia, których uczymy pierwszej pomocy, po zespoły lekarskie, z którymi trenujemy i utrwalamy procedury postępowania w stanach nagłych.
Współpracujemy z ludźmi,

którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali i kształtowali w różnych dziedzinach i obszarach ratownictwa w Polsce i na świecie. Szpitalne Oddziały Ratunkowe, lotnicze zespoły medyczne, ratownictwo górskie i wodne, międzynarodowe akcje poszukiwawczo – ratownicze, misje wojskowe i pokojowe to miejsca, gdzie nasi instruktorzy zdobywali unikalne doświadczenie medyczne i kliniczne.
NASZA KADRA INSTRUKTORSKA TO LUDZIE Z SUKCESAMI.

Wśród naszych trenerów są również wykładowcy akademiccy i pracownicy naukowi na wyższych uczelniach. Ich bogata wiedza zarówno z zakresu udzielania pierwszej pomocy, jak również dydaktyki nauczania stanowi jeden z mocniejszych fundamentów naszego zespołu. To dzięki temu nasze kursy nie są tylko prezentacją materiałów, a aktywnym uczestnictwem kursantów zaangażowanych w zajęcia, poprzez liczne motywujące i zachęcające działania.

Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych Mistrzostwach Ratownictwa Medycznego z licznymi osiągnięciami wzbogaciły nas o cenne doświadczenia i obserwacje zagranicznych systemów ratowniczych oraz metod dydaktycznych. Jesteśmy doceniani za swoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie. Wierzymy, że robimy jednocześnie coś niezwykłego, co w naszym przekonaniu jest moralnym obowiązkiem każdego człowieka.

PODĄŻAMY Z DUCHEM CZASU
____________________

Podczas naszych szkoleń korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego, który dzięki najnowszej technice pomaga nie tylko uwidocznić, ale przede wszystkim zrozumieć kluczowe procesy, które zachodzą w organizmie człowieka podczas udzielania pierwszej pomocy. Dzięki stałej współpracy z dystrybutorami sprzętu do symulacji medycznej, jesteśmy przekonani, że dysponujemy najlepszymi dostępnymi na rynku narzędziami do nauczania pierwszej pomocy.

ZAUFALI NAM


                                       
                           
                    
                   
ADRES:

PRoject Health
31-214 Kraków
ul. Mackiewicza 21

KONTAKT

Adrian Stanisz
general director
+48 535 477 893
a.stanisz@prhealth.pl

Katarzyna Kuś
project manager
+48 575 477 800
planning@prhealth.pl

Tel. +48 535 477 893

Adres e-mail biuro@prhealth.pl
Wróć do spisu treści