AIRLINES - PRoject Health

lider w nauczaniu pierwszej pomocy
Przejdź do treści
ŚCIŚLE WYSPECJALIZOWANI W SZKOLENIU BRANŻY LOTNICZEJ
______________________________

Pokład statku powietrznego to niezwykle specyficzne miejsce, gdzie dostęp do profesjonalnego personelu medycznego jest z oczywistych względów ograniczony.

Troska o zdrowie jak również bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów  to najważniejsze zadanie prawidłowo przeszkolonego personelu pokładowego. Szkolenie z zakresu podstaw medycyny lotniczej oraz rozpoznawania i postępowania w stanach zagrożenia życia i zdrowia dla członków załogi to jedno z najważniejszych elementów jej przygotowania do pracy w powietrzu. Charakterystyczne warunki wewnątrz samolotu, wpływ czynników zewnętrznych na organizm człowieka a co za tym idzie duże prawdopodobieństwo zaistnienia specyficznych stanów chorobowych wymaga umiejętności natychmiastowego działania, pod wpływem presji czasu i miejsca, zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wytycznymi postępowania.
Nasi trenerzy posiadają unikalne, wieloletnie doświadczenie w szkoleniu
personelu pokładowego lini lotniczych
______________________________


Trenowaliśmy załogi największych linii lotniczych oraz firm bezpośrednio związanych z obsługą pasażerów na lotniskach. Potrafimy jasno i zrozumiale wyjaśnić wszelkie procesy jakie zachodzą w organizmie człowieka podczas lotu oraz omówić i wytłumaczyć warunki panujące w powietrzu. Znamy specjalistyczne procedury medyczne narzucane przez międzynarodowe instytucje lotnicze kontrolujące bezpieczeństwo lotnictwa cywilnego w Europie i na świecie.
To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować kursantów na konieczność podjęcia działań w poszczególnych sytuacjach, nawet w powietrzu.
ZAUFALI NAM


                                       
                           
                    
                   
ADRES:

PRoject Health
31-214 Kraków
ul. Mackiewicza 21

KONTAKT

Adrian Stanisz
general director
+48 535 477 893
a.stanisz@prhealth.pl

Katarzyna Kuś
project manager
+48 575 477 800
planning@prhealth.pl

Tel. +48 535 477 893

Adres e-mail biuro@prhealth.pl
Wróć do spisu treści